Grenade Hydra 6 Ultra Premium Protein Isolate 1816 Gr

Grenade Hydra 6 Ultra Premium Protein Isolate 1816 Gr

Grenade Hydra 6 Ultra Premium Proten Isolate, kompleks bir protein tozudur. Yüksek tempoda yapılan sporun ardından kas yıkımını önleyici etkisi vardır. Zengin amino asit içeriğiyle Grenade Hydra 6 Ultra Premium Proten Isolate, kas gelişimine de ciddi oranda katkı sağlar. Düşük şeker ve yağ oranı içerir ve böylelikle yağsız kas kütlesi kazanımına katkıda bulunur. Grenade Hydra 6 Ultra Premium Proten Isolate’in protein kaynağının yarısı İzole Whey protein, diğer yarısı ise Micellar Kaizenden oluşur. Grenade Hydra 6 Ultra Premium Proten Isolate sayesinde iki ayrı ürünü almanıza gerek kalmaz. Ürün, farklı zamanlarda ihtiyacınız olan protein desteğini size sağlar. Laktoza karşı hassasiyeti olan kişilerin bu ürünü kullanması tavsiye edilmez.

ÖNEMLİ NOT: Hamilelik ve emzirme döneminde olan kişilerin ve 16 yaşından küçük kişilerin Grenade Hydra 6 Ultra Premium Proten Isolate kullanması uygun değildir.

Kullanım Bilgileri
Yeni BaşlayanlarGrenade Hydra 6 Ultra Premium Proten Isolate’in 1 servisini spor yaptıktan hemen sonra 300 ml su ile karıştırarak tüketebilirsiniz.
Orta SeviyeGrenade Hydra 6 Ultra Premium Proten Isolate’in 1 servisini spor yapmaya başlamadan 45 dakika önce ve spor yaptıktan hemen sonra 300 ml su ile karıştırarak tüketebilirsiniz.
İleri SeviyeGrenade Hydra 6 Ultra Premium Proten Isolate’in 1 servisini spor yapmaya başlamadan 45 dakika önce ve spor yaptıktan hemen sonra 300 ml su ile karıştırarak tüketebilirsiniz. Ek olarak sabah kalktığınızda veya gece yatmadan önce de 1 servis daha Grenade Hydra 6 Ultra Premium Proten Isolate tüketebilirsiniz.
Servis Bilgileri
Enerji129kcal
Karbonhidrat2,8g
Lif2,6g
Protein24,0g
Tuz0,15g
Yağ1,90g
Yağ > Doymuş Yağ1,10g
Karbonhidrat > Şekerden Gelen1,30g
Servis Miktarı2 Ölçek (35 g)
Servis Sayısı52

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Kargo Ücretsiz

Tüm kargolarınız ücretsiz olarak kapınızda.

Kapıda Ödeme

İsterseniz nakit veya kredi kartı ile kapıda ödeme yapabilirsiniz.

  • 249,00TL

Mevcut Seçenekler:

Ağustos 2018

Etiketler: grenade hydra 6 ultra premium protein isolate 1816 gr, s109103, grenade, kompleks protein, protein