Hardline Glutapure 500 Gr

Hardline Glutapure 500 Gr

%100 saf ve serbest formda bir amino asit ürünü olan Hardline Glutapure, protein sentezine, pozitif nitrojen dengesinin sağlanmasına ve kas yapılanmasın yardımcı olur.

Kaslarda amino asit havuzunun %60'ını ve vücuttaki toplam amino asit döngüsünün %20'sini Glutamin oluşturur. Diğer amino asitlerin aksine sadece Glutamin'in 2 nitrojen atomu vardır ve nitrojen mekiği olarak bilinir. Vücudun en çok hangi bölgesinde gereksinim varsa o bölgeye nitrojen taşır. Glutamin tüm amino asitler içinde en çok fonksiyona sahip olan temel bir amino asitlerdendir. 

Sporcularda, antrenman sonrasında enerji azalması ve kas ağrıları oluşabilir. Spor esnasında en çok tüketilen amino asit Glutamin'dir. Glutamin hem anabolik hem de anti katabolik bir amino asit olarak bilinir.  


Kullanım Bilgileri
Yeni BaşlayanlarSpor yaptıktan hemen sonra, 5 gram (1 tatlı kaşığı) Hardline Glutapure’u, 200 ml su ile karıştırarak tüketebilirsiniz.
Orta SeviyeSpor yaptıktan hemen sonra ve gece yatmadan önce 5 gram (1 tatlı kaşığı) Hardline Glutapure’u, 200 ml su ile karıştırarak tüketebilirsiniz.
İleri SeviyeSpordan 45 dakika önce, spor yaptıktan hemen sonra ve gece yatmadan önce 5 gram (1 tatlı kaşığı) Hardline Glutapure’u, 200 ml su ile karıştırarak tüketebilirsiniz.
Servis Bilgileri
Enerji20kcal
Karbonhidrat0,0g
Protein5,0g
Yağ0,0g
Glutamin5.000mg
Servis Miktarı1 Ölçek (5 g)
Servis Sayısı100

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Kargo Ücretsiz

Tüm kargolarınız ücretsiz olarak kapınızda.

Kapıda Ödeme

İsterseniz nakit veya kredi kartı ile kapıda ödeme yapabilirsiniz.

  • 99,00TL

Mevcut Seçenekler:

Aralık 2017

Etiketler: hardline glutapure 500 gr, s106109, hardline, aminoasit, glutamin