Olimp Creatine Monohydrate Powder Super Micronized 250 Gr

Olimp Creatine Monohydrate Powder Super Micronized 250 Gr

Olimp Creatine Monohydrate Powder, beslenmeyi kreatin ile destekleyerek güç ve yağsız vücut kütlesi artışı sağlar. Anti-katabolik destek sağlamasının yanı sıra hızlı enerji tedariğine katkıda bulunur. Mikronize edilmiş içeriği sayesinde çok daha hızlı bir emilime sahip olan Olimp Creatine Monohydrate sporcuların günlük kreatin ihtiyacını gidermesine yardımcı olur. 

Kreatin, kas dokusunda, enerji açısından zengin fosfat radikallerine dönüştürülür. Bu radikaller protein sentezi ve kas liflerinin yapılanmasını destekler. Kreatin tüketimi, kısa, çok tekrarlı ve yüksek yoğunluklu egzersizlerde fiziksel kapasitenin artmasına katkıda bulunur. 

Kullanım Bilgileri
Orta SeviyeSpor yapmadan 30 dakika önce, 3 gram (1 ölçek) Olimp Creatine Monohydrate Powder’ı 200-250 ml su ile kullanmanız tavsiye edilir.
İleri SeviyeSpor yapmadan 30 dakika önce ve hemen sonra, 3 gram (1 ölçek) Olimp Creatine Monohydrate Powder’ı 200-250 ml su ile kullanmanız tavsiye edilir.
Servis Bilgileri
Enerji0kcal
Karbonhidrat0,0g
Protein0,0g
Yağ0,00g
Servis Miktarı1 Ölçek (3 g)
Servis Sayısı83
Profil Grubu
Kreatin (Monohidrat)3.000mg

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Kargo Ücretsiz

Tüm kargolarınız ücretsiz olarak kapınızda.

Kapıda Ödeme

İsterseniz nakit veya kredi kartı ile kapıda ödeme yapabilirsiniz.

  • 60,00TL

Mevcut Seçenekler:

Ağustos 2018

Etiketler: olimp creatine monohydrate powder super micronized 250 gr, s102120, olimp, kreatin - guec, kreatin monohidrat